Ledare och konfirmander

Vill du bli ledare på Husarö scoutgårds konfirmandläger?

Skicka ett mail till ledaransokan@husaroscoutgard.se där du beskriver dig själv och förklarar varför just du skulle passa som ledare.

Om du vill kontakta någon lägerchef enskilt så har du mailadresserna här nedanför.

 

Konfirmationspräst
Magnus Fjelkman, magnus.fjelkman@svenskakyrkan.se

Lägerchefer
Anton Fjelkman, anton_fjelkman@hotmail.com
Magdalena Berg, magberg35@hotmail.com
Nils Bolin, bolin.nils@gmail.com
Michael Appeltofft, michael.appeltofft@hotmail.com
Johan Hedlund, hedlund_hedlund@hotmail.com
David Nihlmark, david.nihlmark@gmail.com